от теб да зависи заплата ти | Форум на Портал Кариерист

от теб да зависи заплата ти

Истински живот на кариеристи. Истории за кариерата. Истории за собствен бизнес. Оплаквания до Арменския поп. Наша гордост. Истории всякакви. Имате нещо ново в живота си? Споделете!

от теб да зависи заплата ти

Мнениеот Kress » 02 Мар 2010, 15:49

Здравейте, на всички :lol:
реших и аз да направя една темичка и да кажа колко е хубаво да работиш, да си скъсваш гъза от работа и след това да ти плащат това, което заслужаваш. Просто няма по-яко нещо от това :roll:
Сблъсквал съм се с какви ли не фирмички, неблагодарни работодатели, които искат и само искат, а на среща нищо не дават.
Сега работя, като трейдър в Bullgarian Trading Group, занимаваме се с акции на Американската фондова борса, контакта ни с БГ фирми е сведен до минимум и това също е голям плюс. Обичам си родината, но не и хората, които само те прецакват и гледат как да те смачкат и използват.
Супер е да работиш по американските правила, всичко да е точно и ясно и на края на месеца да си взимаш паричките, които си си изкарал!
Пожелавам го на всички! :D
Kress
Нов
Нов

Мнениеот zigyyy » 03 Мар 2010, 00:55

браво,нека вси4ки да сме така
zigyyy
Нов
Нов

Мнениеот nedka27 » 11 Мар 2010, 10:02

Здравейте, не съм съгласна да слагаме всички български фирми под един знаменател.Аз работя в българска фирма и то не голяма, но хората са много коректни.Дори сега, когато нямаме работа заплатите не са се променили надолу и управителите търсят работа която не носи печалба за фирмата, но осигурява доходи за нас, просто за да си задържат персонала.Не знам дали е позволено да кажа името, но понеже фирмата явно е от малкото коректни ще го направя:Прометейгаз -гр Добрич
nedka27
Баш кариериста
Баш кариериста

Мнениеот Luminosa » 12 Мар 2010, 01:10

Аз също смятам, че не е редно да се слагат всички фирми под общ знаменател, само защото за български. За съжаление личният ми опит не е в полза на това ми твърдение. Въпреки това вярвам, че има хора и хора. Според мен доста от работодателите вече осъзнаха, че..вярно няма незаменими кадри, но пък доста трудно се попада на лоялен и коректен човек..и ценят това в служителите си. Да не споменавам и хамалогиите около назначаването на нови хора, обучаването им и т.н.
"Перлите се срещат само на такива места като този форум!" - Кака Мара
Аватар
Luminosa
Модератор
Модератор

Мнениеот _bioHAZArd_ » 16 Мар 2010, 12:54

Аз нещо не успях да хвана мисълта на Кресс....
_bioHAZArd_
Баш кариериста
Баш кариериста

Re: от теб да зависи заплата ти

Мнениеот Гост » 26 Мар 2014, 01:30

Добре е труда да бъде уважаван независимо къде !
Гост

Мнениеот silva » 02 Апр 2014, 15:30

Фондова борса, акции? :) Далечни за мен неща, но съм съгласна в голяма степен за бг фирмите в строителния бранш, там наистина работата е неблагодарна. Имам и познати, доволни от кол-центровете, свързани с американските фирми.
silva
Активен кариерист
Активен кариерист

Мнениеот anton pehlivanov » 02 Апр 2014, 20:12

Зависи от сферата на развитие но донякъде наистина Българските фирми са малко по " различни "
anton pehlivanov
Нов
Нов

Мнениеот rosinka777 » 06 Ное 2015, 21:06

Kress написа:Здравейте, на всички :lol:
реших и аз да направя една темичка и да кажа колко е хубаво да работиш, да си скъсваш гъза от работа и след това да ти плащат това, което заслужаваш. Просто няма по-яко нещо от това :roll:
Сблъсквал съм се с какви ли не фирмички, неблагодарни работодатели, които искат и само искат, а на среща нищо не дават.
Сега работя, като трейдър в Bullgarian Trading Group, занимаваме се с акции на Американската фондова борса, контакта ни с БГ фирми е сведен до минимум и това също е голям плюс. Обичам си родината, но не и хората, които само те прецакват и гледат как да те смачкат и използват.
Супер е да работиш по американските правила, всичко да е точно и ясно и на края на месеца да си взимаш паричките, които си си изкарал!
Пожелавам го на всички! :D

Пич, кефя се много на хора като теб...и искам повече хора да мислят така, а не да чакат да им падне от небето парата :D
rosinka777
Нов
Нов

Мнениеот gergek » 16 Дек 2015, 15:11

Това определено е много интересна история!!!
gergek
Нов
Нов

Мнениеот petttto » 06 Мар 2016, 18:33

Радвам се за теб че си успял

Изображение Изображение Изображение
petttto
Нов
Нов

Мнениеот pepimili » 25 Юли 2016, 15:36

Браво за надъхващата тема :) Хората трябва да мислят как могат само да постигнат целите си, а не да мрънкат за това което не са постигнали :-><-:
Човек се променя поради две причини: Или е научил много, или е страдал много.
http://www.sisi-bg.com/
Аватар
pepimili
Напреднал кариерист
Напреднал кариерист

Назад към Истински истории на кариеристи