ИТ специалист без работа

Търсене на работа. Интервю за работа. Конкурси за работа. Всичко свързано с намирането на добра работа. Посреднически фирми. Всичко свързано с дейността и услугите на фирмите, работещи в областта на човешките ресурси. Сподели за своя работодател - дай съвет на търсещите работа.

ИТ специалист без работа

Мнениеот Marietta » 22 Апр 2019, 15:05

Здравейте! Преди работих в една ИТ фирма като програмист. Стана ми много еднообразно и с един приятел решихме да започнем работа по свое собствено приложение. Доста време мина от както напуснах и честно да си кажа съжалявам. С приложението нищо не се получи, понеже се скарахме по време на съвместната ни работа. Сега искам отново да си намеря работа в някоя фирма, но не знам къде да търся, а нямам смелостта да се върна в същата фирма. Някакви съвети?
Аватар
Marietta
Експерт кариерист
Експерт кариерист

Re: ИТ специалист без работа

Мнениеот Jhonny_ B » 22 Апр 2019, 20:58

Здравей! Погледни в Zaplata.bg. Аз там си намерих моята работа. Имат наистина много обяви и проста няма как да не си харесаш нещо. Ето от тук можеш да влезеш и да разгледаш обявите за работа в ИТ сектора. Успех и внимавай другия път с тези далаверки с приятелчетата защото накрая все единия излиза прецакан. :)
Аватар
Jhonny_ B
Експерт кариерист
Експерт кариерист

Re: ИТ специалист без работа

Мнениеот Kyojin » 22 Апр 2019, 21:47

И аз от там син намерих работа. Бях се отчаял супер много, и точно тогава попаднах на заплата бг. Ще ми се някой да ми беше казал за сайта по-рано...
Аватар
Kyojin
Баш кариериста
Баш кариериста

Назад към Търсене на работа