Работа с EasyPay

Откъде да започнем. Всичко свързано със започването на бизнес.

Работа с EasyPay

Мнениеот cOzmOo » 14 Май 2014, 15:03

Здравейте. От едно известно време ми се върти в главата идеята да отворя клон на изипей в един малък град (2500-3000 души), но с изключително голям трафик от преминаващи хора, тъй като е близо до София и през него преминават огромен брой човечета, които живеят в съседните села. Имам одобрение от Изипей и топката за отварянето му е в мен, но просто на този етап не ми се рискува много, защото трябва да напусна работа, за да се занимавам с това и трябва да съм сигурен поне 70-80%, че ще имам някакъв успех, дори и минимален. Иначе желая освен тази дейност, в обекта, който е на главен път и е около 30м2, да сложа и 2бр. телефонни кабинки, ремонти на компютри и лаптопи, ЕВТИНИ аксесоари за телефони, флашки и др. дреболий, вендинг автомат може и да пожелае да си сложи някой срещу мого нисък наем :)
Иначе до сега съм имал 2 идеи, с които не посмях да се заема, поради факта, че града ни е малък и близостта до София и друг областен град, ме е плашела, че няма да има клиенти и непосмях, а сега и двете ми идеи са осъществени от други хора и двете "преуспяват". Едната беше свързана с отварянето на сергия за плодове и зеленчуци и си казах "Тук има 5 магазина, които предлагат това, от къде на къде, хората ще идват при мен за тези неща, АБСУРД да ттръгне". Втората ми идея беше, да отворя магазин за рибарски принадлежности и храни и аксесоари за домашни любимци и пак същата изтория "АБСУРД някой от тоя град, направо село с толко малко жители, да си купи червейчета от мен или храна за котка" и това не отворих, но не бях премислил, че съм на главния път, свързващ София с многото села след моя град и наличността на 10тина язовирчета в тези села и че моята клиентела няма да е от града а от София. Сега човека който се занимава с рибарският магазин си строи къща и кара кола за около 10 000лв. втора ръка. Дали е с негови пари или накредит не важно , а на въпросната сергия за плодове и зеленчуци работи майка ми, като работник, разбира се и оборота на ден й е в порядъка на около 1000лв. а петък, събота и неделя прави по 5000лв. ОБОРОТ НА ДЕН, като се има в предвид, че цените не са като в големите вериги, а са доста по-високи. Та въпроса ми е дали има някой, който се занимава с изипей или нещо от нещата, които изброих, че искам да се занимавам в близко бъдеще и да сподеми малко опит и дали изкарва около или над 1000лв. на месец. А и някой може да се възползва от провалените ми идеи, защото опита учи и сега съм твърдо решен да се заема с нещо. Благодаря Ви предварително.
cOzmOo
Нов
Нов

Назад към Стартиране на собствен бизнес