Запитване за застраховка на селскостопанските култури

Проблеми и въпроси, с които се сблъскваме, когато правим бизнес. Развитие и управление на собствен бизнес.

Запитване за застраховка на селскостопанските култури

Мнениеот dimiterpetrov85 » 08 Юни 2023, 21:12

Здравейте. Получих наследствени 50дка обработваема земя и реших да се пробвам да ги гледам аз. Имам малък опит в това, но с много по-малка площ. Единственото което ме притеснява е да не падне градушка и да съсипе цялата продукция. Знам, че има застраховки на селскостопански култури, но никога досега не съм правил такава понеже досега отглеждах само 1дка градина и нямаше нужда. Може ли някой от вас, който вече е правил подобен тип застраховка да ми каже за какво трябва да се интересувам при сключването на такава застраховка или направо да ми препоръча компания от която е доволен? Благодаря ви!
dimiterpetrov85
Експерт кариерист
Експерт кариерист

Re: Запитване за застраховка на селскостопанските култури

Мнениеот ivelena » 09 Юни 2023, 22:57

Здравейте, аз също обработвам земя, но малко повече от вашите декари. Като цяло си е рисково наистина, тъй като няма как да контролираме природата. Лично аз доста време се интересувах къде бих могъл да направя такъв тип застраховка, но ми препоръчаха https://iandgbrokers.com/ и търсенето приключи. Доволен съм от застрахователния си план, коректни са. Желая Ви успех в начинанието.
Аватар
ivelena
Експерт кариерист
Експерт кариерист

Назад към Правим бизнес