Една добра бизнес възможност, с малка инвестиция

Предлагане и търсене на работа. Обучение и курсове. Оферти, услуги, помощ за бизнеса и др.

Една добра бизнес възможност, с малка инвестиция

Мнениеот Neli St. » 21 Мар 2009, 14:35

Здравейте,
Казвам се Нели, работя и се развивам в области като маркетинг, услуги, реклама.
От няколко месеца работя маркетинг за известна американска компания. Ще споделя бизнеса в този форум, защото първо си търся съмишленици и второ да запозная и разкажа на много хора, че има и друг легален, сериозен и печеливш начин за работа чрез интернет. Тук не става дума нито за лесни, нито за бързи пари и нямам за цел да заблуждавам никого. Ето накратко малката ми презентация:
Компанията DHS е най-големия Търговски online център в света. Страните, които участват с търговски сайтове в момента са 61.
http://www.clubshop.com/mall/BG/

Ако решите да станете част от компанията, работата основно се състои от:
 Привличане на български фирми - туристически агенции, магазини, галерии, хотели, ресторанти, организации /всичко което носи приходи/ - от всички градове, които да се присъединят към Shop Mall, /това означава че ще ви се налага да водите кореспонденция и разговори, затова трябва да имате добра писмена култура/
 Привличане на сътрудници, които да работят за изграждането на българската network.
 Рекламиране на магазините и услугите, от всички страни, които участват в сайта.
Ако владеете чужди езици, може да работите изброените по-горе дейности и с други страни по света, и да се развивате. Нямате никакви ограничения! Компанията е в бранша от 11 години и се разраства непрекъснато. Сътрудниците по света са около 5 милиона. Добре е да си направите лично проучване в интернет, за да се уверите в глобалността.

Преимущества за вас:
 Сами определяте колко време да отделите за работа;
 Не сте обвързани с работно и населено място;
 Имате възможност да създадете добри бизнес контакти не само в България;
 Самият вие, като VIP имате редица преимущества – клубна карта, специални промоции и отстъпки;
 Възнагражденията си получавате в US долари;
 Не сте зависими от икономическата ситуация в страната където живеете;

Това което се изисква да инвестирате:
 Първият месец се преминава курс на обучение по маркетинг online. Цената на целия курс е 57 euro, плаща се с кредитна карта online, всички материали са в сайт, който ще получите. Курса е общо 10 нива. Преди да започнете работа преминавате 5 нива на обучение. В края на всяко ниво има тест. След преминаване на трето ниво получавате персонална web страница, от която работите. Реални приходи може да получите след преминаването на 5 нива. Започвайки курса имате 30 дневен срок, за преценка на възможностите си и ако решите, че не можете да се справите с работата, фирмата ви възстановява цялата внесена сума в срок до 10 дни.

В Club Shop Mall със свои търговски сайтове участват много от известните марки – NIKE, REEBOK, ADIDAS, BOTTEGA VERDE, APPLE, SHERATON... и много други, които сами по себе си дават гаранция за сериозността и глобалността на компанията. Знаете, че известните фирми не влизат в сътрудничество с никой, преди да провери обстойно всичко, за да не провали имиджа си и без да е абсолютно сигурна в печалбите, относно бизнеса.

Това е личната ми web /също и визитна картичка/, от която работя с потенциални партньори, клиенти, купувачи.
http://www.glocalgeneration.com/busines ... vna_doneli

За да можете да направите по-добро проучване сами за себе си, относно бизнеса и да разберете повече за компанията, може да се регистрирате безплатно от тук
https://www.clubshop.com/cgi/appx.cgi/NS4479819

Ако имате допълнително въпроси и проявявате интерес относно бизнеса, може да се свържете с мен
Тел.0878 197380
neli.staneva@abv.bg
Neli St.
Нов
Нов

Мнениеот sisil55 » 21 Мар 2009, 22:05

Нели Нели зела дала си! ама кво да правиш за един хляб поне да има.
Горката тя ай няма ли да се намери някой да и се регне на първото ниво че нелито да закачи 10-тина евро.
sisil55
Баш кариериста
Баш кариериста

Здравейте

Мнениеот Neli St. » 26 Мар 2009, 12:38

Здравейте,
това е един сериозне бизнес и не става дума нито за 10 евро, нито за единия хляб. Сериозен човек съм и не бих се захванала с нещо, което не съм проучила много добре.
Идеята ми да пиша в този форум е да стигна до възможно повече хора. В България все още е трудно да работиш истинки маркетинг, на повечето хора им светва червена лампичка - "пирамида", и това е разбираемо... Аз също съм българка, но винаги съм се чувствала гражданин на света и за мен не съществуват граници.
Компанията и бизнеса на DHS е сериозен и е подходящ за широко скроени хора с поглед в бъдещето. Хората все повече ще работят и пазаруват чрез интернет.
Ето ви един пример. Това е книга, която можете да си купите online от българска книжарница

http://import.book.store.bg/product/id- ... s-41-.html

Същата книга в Търговския център на DHS и то с отстъпка защото сте Member /цената е в дясно/

http://search.barnesandnoble.com/bookse ... rst+Series)

Няма да коментирам..
Neli St.
Нов
Нов

Мнениеот sisil55 » 26 Мар 2009, 19:29

айде дай ми пример с модели на адидас примерно на половин цена ще ти дам 10 евро комисионна.
sisil55
Баш кариериста
Баш кариериста

Мнениеот bettybetty » 13 Окт 2010, 18:03

sisil55 написа:айде дай ми пример с модели на адидас примерно на половин цена ще ти дам 10 евро комисионна.

Безплатна БГ Партньорска програма изгодно...!!!
IQtest.bg ти дава уникалната възможност да печелиш около 70% комисионна от стойността на услугата.

Изпрати партньорският си линк на приятели, публикувай го в сайт, блог или форум, и за всеки платен SMS през твоят линк, ще получиш 1.50 лв в твоята сметка!

В този случай, с твоята комисионна от 1.50 лв за всеки СМС, печелиш дори повече от IQtest.bg!

За всеки нов партньор, който се е регистрирал посредством партньорският ви линк, получаватe постоянна комисионна в размер на 0.25 лв за всеки клиент (потребител, платил СМС) на новият партньор. При суми над 30 лв, можетe да изискатe своята натрупана сума, като преводите се правят по банков път.

Ако желаете да станете партньори на IQtest.bg, регистрирайте се безплатно, за да получите партньорски линк:
http://iqtest.bg/ref.php?cid=697
---------------------------
www.inter-reklama.com
bettybetty
Напреднал кариерист
Напреднал кариерист

Назад към Малки обяви