Мултилевъл маркетинг

Предлагане и търсене на работа. Обучение и курсове. Оферти, услуги, помощ за бизнеса и др.

Мултилевъл маркетинг

Мнениеот Hardwereus » 04 Сеп 2010, 07:48

Ако смятате, че мултилевъл маркетинга в вашия бизнес значи можем да си бъдем полезни взаимно. Сътрудник съм отскоро на една немска компания, която може да предложи изключителни шансове за развитие. За повече информация посетете www.massive-prosperity.hit.bg
Hardwereus
Нов
Нов

Мнениеот berov » 05 Сеп 2010, 10:20

Лично мнение: Нямам търпение да разгледам безплатен сайт в hit.bg с препратка към сайта LR HAB, да си купя пакет козметика за 100-200 лв. и да правя бизнес. Много смешно ми изглежда!

Знам за качеството на продуктите на LR, но съм по-спокоен като си го поръчам през e-bay (или от магазин за козметика ако е възможно). Така всеки път като ми трябва нещо да се обаждам на приятел или консултант и ако не ми приятен този човек, считай, че и продукта няма да ползвам.

Пример: Вместо да се обаждам и да поръчвам, примерно, цялата серия на LR Jungle Man, влизам тук, поръчвам и до 2-3 дни го имам и то малко по-евтино, отколкото ти ще ми го дадеш. ;)
Аватар
berov
Експерт кариерист
Експерт кариерист

Мнениеот Hardwereus » 16 Сеп 2010, 13:31

За това, че ползвам безплатен хостинг съм съгласен с теб. Просто проверявам дали ще има успяваемост с този сайт за да знам дали ще дам едни 100 лева за домейн напразно. Иначе всеки си има право на мнение за това дали и как би си купувал дадени продукти. В интерес на истината аз дори не се опитвам да продавам. Това, което правя е да си изграждам мрежа от сътрудници - моето мнение е, че това е по-успшеният вариант.
Hardwereus
Нов
Нов

Мнениеот smolenvil » 18 Дек 2010, 03:22

Ето едно предложение за мрежов маркетинг, за което авторите си мислят, че е стойностно - http://mrejov.net Не от всички стават дистрибутори, но пък...
smolenvil
Нов
Нов

Мнениеот cakky » 24 Дек 2010, 03:36

Hardwereus написа:Просто проверявам дали ще има успяваемост с този сайт за да знам дали ще дам едни 100 лева за домейн напразно.

Каде има домейни за по 100 лв. :---: Вчера си взех .eu само за 5.95 лв. и другите .com, .net, .bg даже, не са толкова скъпи!
Аватар
cakky
Баш кариериста
Баш кариериста

Назад към Малки обяви