apostol написа:НЕКАДЪРНИ ПРОСТАЦИ
E,Апостоле,що ти трябваше на баир лозе,та се заяждаш със Сава Балчев,когато целия Интернет знае че си пациент на 4 км и си горд носител на жълта книжка.Та ако не беше луд щеше ли да разпространяваш из целия Интернет снимката си гол на 60 г.и да се фукаш с достойнството си,което по скоро би трябвало да криеш.Това че си доказано луд се потвърждава и от информацията на собствения ти сайт,че си се излекувал от детски паралич чрез диета.и това през далечната 1955 г.когато дори и "Нивалинът"още не беше измислен.А детския паралич нанася необратими поражения върху мозъка,а понякога и върху кряйниците.Не би било лошо да патентоваш този начин на лечение ,може да изкараш някой лев.И от детския параич боледуват деца,а не дъртаци като тебе,защото от интернет дизайн уви на можеш да изкараш и един лев,въпреки хвалбите ти че печелиш по 100 000 лв.на месец.Защо на сложиш броячи на сайтовете си за да се види каква е посещаемостта на тях.Но истински броячи,а не манипулируеми,които можеш да си нагласш на каквато си посещаемост искаш,брояч като на моя сайт,що не сложиш,а.Този брояч не може да се манипулира.А и сайтовете ти явно са правени от някой ученик от 6а клас,срещу един сладолид,защото са правени с Word,текст и нищо повече и от време на време хвалби от измислени багодарни посетители,които забогатели благодарение на теб.също къто в жълтите вестници,които публикуват подобни благодарности за някакви измислени лекарства.Моят сайт е правен с Dreamwevear и Photoshop,програми които явно са ти непознати.Сега да се спрем на твоето образование,завършил си през 1968 год.техникум по изчислителна техника,икоето е много важно,с успех мн.добър 4,както личи от дипломата която беше публикувал на сайта си,но по непонятни причини сега я махна,защото се разбра че се опитваш да ловиш риба с бастунче,че по времето когато си завършил тоя техникум,единдтвената изчислителна техника по това време беше електронния калкулатор Елка 21.а българския РС беше създаден чак 1984 г.Завършил си бил Хумболдтовия университет а не знаеш и думица немски.а очакваш да ти се повялва че знаеш 16 езика.Кого лъжеш бе аланкоолу?И кой ще те пусне през 1968 г.да следваш в този университет тогава.Всичките си лъжи които ръсиш в сайтовете си,изработени с Word,и из целия интернет,трябва да ги доказваш,а не само да ги казваш,и да ръсиш заплахи,псувни и закани за убийство,и да се хвалиш че вече си убил 8 души със собствения си пистолет.А както е известно на носителите на жълти книжки никой няма да даде пистолет.Доказателства нещастнико,доказателства,а не само хвалби.И за последно,моят сай не е комерсиален,ако разбираш от тези работи,а информационене.За информация на клиентите ми какво представляват играчките ми,когато не мога да им покажа на куп всички модтри,да видят всичко каквото произвеждам.И след като печелиш по 100 000 лв.на месец,купи си къща в Бояна,а не се свирай в гарсониерата в Младост 2.
Толкова от мене за сега,не заслужаваш човек да си губи времето с тебе.
В нашата страна щъкат много некадърни простаци, които успоредно с това са и отвратителни мръсници. Това е главната причина поради която 98 % от всички комерсиални сайтове просто не функционират. Те не носят никакви печалби на своите собственици. В този си материал искам да разясня с един нагледен пример, защо това е така.
Иска ми се да се спра на един голям „майстор”. Той се казва Сава Балчев и се опитва да продава дървени играчки в Интернет от сайта си
http://woodstoysbg.iespana.es/index_bg.htm . Освен това този льольо се прави и на уеб дизайнер. Той сам е изработил своя смехотворен сайт, който не отговаря на НИТО ЕДНО изискване на Интернет маркетинга.
Всеки средно интелигентен човек веднага разбира дори по избора на таъкв идиотския домейн, че Савата си е кръгъл идиот. Защо ли? Ами че то е много просто...
Няма нормален човек на този свят, който може да изпише този домейн безпогрешно. Казано другояче, Савчо я е оплескал тотално още в началото- с избора на домейн. Да знанието е сила, а невежеството е тъмнина, мизерия и смърт.
Самият сайт е примитивен- той не се изпълнява основни изисквания на комерсиалния уеб дизайн. Резултатите са налице- влезте в брояча и ще установите, че този левашки сайт се посещава от 3- 5 човека на ден. Това щеше да бъде много смешно, ако не беше толкова жалко... Не можеш да печелиш от Мрежата, ако не си запознат с научната дисциплина Интернет маркетинг.
Спрях се на този НЕважен, НЕзначителен и НЕкадърен човечец поради факта, че той сам ми обърна внимание върху неговото смайващо „творчество”. Савчо явно ми завижда и непрекъснато ме тормози с обидни и- мейли. Е да, разбираемо е- аз съм горе, а той е долу. Аз съм прочут, богат и влиятелен, а той е едно нищо. Това очевидно кара Савчо да се задъхва от злобица и завист.
Има българи, които така и не разбраха, че живеем в капиталистическо общество. При капитализма некадърните, глупавите, страхливите и мързеливите ТРЯБВА да се примирят с НЕРАВЕНСТВОТО.
Сава Балчев е една анонимна нула от циганската махала на Европа и това явно мира не му дава. Просто е побеснял, озверял от факта, че той е никой и нищо, че е пълен неудачник и аутсайдер. Ще ТРЯБВА ДА СЕ ПРИМИРИ с това! И да проумее най- сетне, че не може да дели мегдан със знаещите и можещите.
Но! Вместо да поработи над себе си, той се изяжда от мъка и злоба, защото е беден, глупав и нещастен. То всъщност бедният е беден, защото е прост. Това комай е един универсален закон на Вселената.
Бедний ми Балчев...
АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ