Започнете да правите ИСТИНСКИ пари в интернет.

Как да направим и развием бизнес в Интернет. Как да печелим в мрежата.

Започнете да правите ИСТИНСКИ пари в интернет.

Мнениеот affiliat5 » 02 Дек 2010, 01:36

Здравейте. Не ви ли писна да се занимавате с някакви мижави центове? Не ви ли писна да разглеждате сайтове, които казват, че плащат, но вие не виждате надежда в тях? И на мен ми писна! Но аз намерих решението.

Нещата, които вие трябва да направите - Давам ви сайтът, вие се регистрирате като мои приятели, по този начин аз трупам рейтинг в сайта, а и бонуси.

Нещата, които предлагам - Ще ви запозная изцяло със сайтът, ще ви дам система с която ще печелите по 5- 6 евро на ден, а, ако имате време и много повече. Ще ви обясня тънкостите на сайта, ще ви кажа какво се търси, какво трябва да правите, къде трябва да следите текущ и изминал рейтинг. Коя функция ви дава най - много пари, кое си струва, как да го направи и още много неща. Забравих да добавя, че след като аз се регистрирах, минаха 13 дни, но в 3 от тях не бях много активен и заработих 60 евро. Ще ви дам също и доказатеслтво, че сайтът плаща!

Надявам се съм бил полезен, ще се радвам да започнете своят мини 'бизнес' още сега. Можете да ме намерите в скайп, там ще ви обяснявам всичко и, ако имате затруднение - ще бъда насреща. След като ме намерите, ще ви дам линка и ще ви обясня как става регистрацията и всичко останало.

Имайте предвид, че, ако обичате да пишете и сте посетили повечко места - за един коментар може да ви даде дори 0. 35 евро, а това е максимума, който някога съм виждал. Най - големият форум, плащаш за мнения е MyLot и е с английска платформа, а в този сайт ще пишете ИЗЦЯЛО на български език. Има и много други функции, които ще ви дадат шанс да спечелите пари.

Намерете ме на скайп: pecheli.evro

Попринцип би трябвало да ви отговоря веднага, но, ако ме няма (защото върша и много друга работа) , не се притеснявайте, при първа възможност ще пиша.

Заповядайте и, ако ви се започва печеленето на пари - пишете ми. Лек и приятен Ден.
affiliat5
Нов
Нов

Re: Започнете да правите ИСТИНСКИ пари в интернет.

Мнениеот Rado_82 » 21 Яну 2011, 17:32

affiliat5 написа:Здравейте. Не ви ли писна да се занимавате с някакви мижави центове? Не ви ли писна да разглеждате сайтове, които казват, че плащат, но вие не виждате надежда в тях? И на мен ми писна! Но аз намерих решението.

Оо, нима? Колко страхотно! Толкова сайтове досега са лъгали, че някой нещо ще спечели от тях... и сега идваш ти с решението, което този път вече е вярно и окончателно! Благодаря ти, спасителю наш!

Що ли не ти вярвам? Всъщност притеснявам се, че ти си вярваш :?

Никога няма да има истински пари от такъв род сайтове, освен за техните собственици. Те за това са направени, никой няма интерес от това да забогатява другите :)
Rado_82
Активен кариерист
Активен кариерист

Мнениеот cakky » 22 Яну 2011, 00:39

И за да не ти затрупат скайпа със заявки за приемане ето го сайта http://www.trivago.bg печелете на воля. И аз съм го посещавал този сайт, но няма смисъл, трябва да пишеш цял ден разни похвали за хотели и ресторанти и накрая като не ги одобрят и оставаш само с написаното, което сайта пак си го използва за да го четат посетителите, само дето не ти плащат ако не ти одобрят статията :books: :pari:
Аватар
cakky
Баш кариериста
Баш кариериста

Мнениеот avtshkal » 17 Юни 2011, 05:18

Мерси за "подробната" информация... съмнявам се и ти да вярваш, че може да изкараш пари от това нещо :lol:
avtshkal
Нов
Нов

Мнениеот pi6tovi » 04 Ное 2011, 16:29

С две думи почти нищо няма да спечелите ако се захванете с този вид сайтове.
pi6tovi
Нов
Нов

Мнениеот vankicha86 » 27 Ное 2011, 19:46

тук е истината!!
това са наи добрите,елитни,плащащи саита
vankicha86
Нов
Нов

Мнениеот vankicha86 » 27 Ное 2011, 19:58

тук сус сигорност става!!!!
vankicha86