Бърза закуска за цялото семейство

Тук е малкото кътче на кариеристката, където можете да споделите всичко, което отличава кариерата и живота на жените, които правят кариера.

Бърза закуска за цялото семейство

Мнениеот Ilijana » 17 Май 2007, 12:17

За мен е цял проблем сутрин да приготвям закуска за семейството си. Всеки бърза и не иска да помага. Реших да потърся рецепти за бързи закуски, които лесно могат да се приготвят.

Ако имате някакви идеи или рецепти - споделете ги, за да могат такива като мене да се възползват от някоя добра идея. :books:

До момента аз лично открих само един начин закуската сутрин да става бързо и качествено - да я приготвям още предишната вечер. Най-добре се справям с принцесите. Приготвям ги предварително и оставям в хладилника. После остава само да ги сложа за 3 минути в микровълновата.
Да направиш кариера е начинът да си намериш хубаво местенце под слънцето!
Тук виреят фенове на Портал кариерист във Facebook >>
Аватар
Ilijana
Експерт кариерист
Експерт кариерист

Мнениеот zubeid » 18 Май 2007, 00:09

Момичета, извинявайте че се намесвам, но се сетих нещо. Един познат всяка сутрин закусва със супа. Аз веднъж опитах - само където не пов.... :circ:
Вие какво мислите по въпроса за такава закуска? :wink:
Аз съм кариерист! И не ми е срам да го призная.
Аватар
zubeid
Баш кариериста
Баш кариериста

Мнениеот Кака Мара » 28 Май 2007, 13:51

И от мен няколко идеи:

:arrow: Сваряват се овесени ядки с вода и малко сол. След това сутрин те само се притоплят в микровълновата фурна за 2 минути /или на котлон за 5 минути/. Към тях се слагат или млеко+масло+плодове+ядки или сирене+масло. Става супер закуска, бърза и полезна. Да забележа, че овесените ядки стават най-вкусни точно след като престоят няколко часа.

:arrow: Пържени филийки. Филийките се изпържват след като се потапят в прясно мляко+яйце+сол /да се разбъркат добре/. След това се сервират или с мед, сладко, шоколад или с настърган кашкавал или сирене. Бързо и вкусно.

:arrow: Сандвичите са най-лесната закуска. Няколко идеи: пастет+домат отгоре, сирене+масло/смесени/, пушена риба+магданоз.
Никога не е късно да направите кариера!
www.karierist.com
Аватар
Кака Мара
Модератор
Модератор

Мнениеот inetbiznes » 05 Юли 2011, 13:15

Нескуик топчета и Фитнес :lol:
inetbiznes
Нов
Нов

Мнениеот morska_idiliq » 21 Юни 2012, 15:17

Има доста лесно решение на проблема, стига човек да има гофретник. Сместа за гофретите се прави от предната вечер, за да не се губи време сутрин, слага се в хладилника и сутринта всеки си запича по една-две гофрети. Доста е лесно и е много вкусно :P. Ако няма много захар в тестото, гофретата може да се хапне и солена, което дава възможност за разнообразие.
morska_idiliq
Напреднал кариерист
Напреднал кариерист

Re: Бърза закуска за цялото семейство

Мнениеот lifemax » 05 Юни 2013, 00:54

Най-бързата е 2 пърченца бекон от хладилника на тигана с 1 яице и това е :D Не вкарвайте прекалено много въображение обяда е по важен :)
Всекидневен хороскоп от astrodata.bg
Най-новите лаптопи в toplaptop.bg
Велико Търново имоти
немски език за начинаещи
lifemax
Напреднал кариерист
Напреднал кариерист

Re: Бърза закуска за цялото семейство

Мнениеот ggladnichi » 20 Фев 2014, 14:26

Приготвям принцесите от вечерта и сутринта смао ги препичам :)
ggladnichi
Нов
Нов

Назад към Кариеристка