Любовта в нашия живот

Тук е малкото кътче на кариеристката, където можете да споделите всичко, което отличава кариерата и живота на жените, които правят кариера.

Любовта в нашия живот

Мнениеот Ilijana » 12 Дек 2007, 01:36

Ние тук все се опитваме да говорим за нашата кариера, работа, бизнес, а според мен най-важното в живота на една жена е любовта.

Ако я няма - за какво са ни притрабвяли и кариерата и бизнеса и всичките пари, които ще спечелим? :---:

Какво мислите по въпроса?
Да направиш кариера е начинът да си намериш хубаво местенце под слънцето!
Тук виреят фенове на Портал кариерист във Facebook >>
Аватар
Ilijana
Експерт кариерист
Експерт кариерист

Мнениеот mila » 12 Дек 2007, 12:55

Най-напред трябва да обичаме себе си - тогава и другите ще ни обичат и уважават.

И аз мисля, че без любовта няма смисъл да работим и да правим кариера. Но, какво да правят тези, които основно обичат себе си? :D
Аватар
mila
Напреднал кариерист
Напреднал кариерист

Мнениеот Galy-07 » 15 Дек 2007, 17:31

Съгласна съм с mila, първо трябва да се обичаме сами, да бъдем винаги на ниво, да надграждаме непрекъснато постигнатото, да искаме още и още от себе си. Тогава ще сме доволни и ще знаем, че сме вървяли в правилната посока, тогава ще имаме силите да покоряваме нови върхове. А най-прекрасното е, когато успехите ни бъдат споделени с любимия човек, да можем да прочетем възторга в очите му, да се чустваме значими. И така, до следващия връх...
Аватар
Galy-07
Напреднал кариерист
Напреднал кариерист

Мнениеот Luminosa » 26 Яну 2008, 23:56

Любовта има различни измерения. Аз например питая непреодолима любов към кариерата. :D
А сега по-сериозно...когато обичам и се чувствам обичана се чувствам някакси по-сигурна. Но в този ми период трябва да съм заета с много и други неща - учене, работа... Защото в противен случай тази сигурност ми омръзва. Не знам дали е късен пубертет моето...или пък да го отдам на зодията си - стрелец, и в двата случая ще прозвучи като оправдание. :?
Напълно съм съгласна, че първо трябва да се научим да обичаме себе си...
"Перлите се срещат само на такива места като този форум!" - Кака Мара
Аватар
Luminosa
Модератор
Модератор

Назад към Кариеристка