Къде почиват свободните мъже

Тук е малкото кътче на кариеристката, където можете да споделите всичко, което отличава кариерата и живота на жените, които правят кариера.

Къде почиват свободните мъже

Мнениеот Гост » 20 Май 2008, 10:45

Като истинска кариеристка, каквато съм, рядко имам време за забавления. Все пак лятото предстои, а шефът настоява да планираме годишните си отпуски. Можете ли да ми дадете съвет: къде почиват свободните мъже? С две думи искам да попадна на място, където със сигурност ще срещна свободни, неангажирани, хетеросексуални мъже. Омръзна ми да губя време в глупави разговори по барове, за да разбера че той е женен или "временно" разделен с дългогодишната си приятелка. Тъй като разполагам с ограничено време, бих искала да прекарам почивката си в компанията на представители на другия пол, по възможност на моите години и свободни. Моля, дайте съвет.
Гост

Мнениеот Ilijana » 20 Май 2008, 12:29

Здравей, Gloria123! Добре дошла на форума! :D

Задаваш много актуален и навременен въпрос. Наистина, къде ли могат да се намерят през този сезон свободни, достойни, хетеро и готови към новите запознанства мъже? :wink:

Една приятелка развива теория, че такива мъже:
1. Не посещават "семейни" курорти;
2. Не се срещат в обществения транспорт;
3. Почиват рядко, защото много работят;
4. Първи не проявяват инициатива.

Напълно разделям това мнение.

Gloria123, на колко години си и къде живееш? Можем да ти разработим план за действие.

Като начало можеш да публикуваш във форума обява от рода на "Търся симпатичен, хетеросексуален мъж ..." Форумът се посещава от доста свободни кариеристи. :D
Да направиш кариера е начинът да си намериш хубаво местенце под слънцето!
Тук виреят фенове на Портал кариерист във Facebook >>
Аватар
Ilijana
Експерт кариерист
Експерт кариерист

Мнениеот Гост » 20 Май 2008, 14:12

Mnogo blagodaria za otgovora. Razveseli me. Ne che mi e za parvi pat dnes:-)))
Tvoiata pritelka e dosta prava. I az spodeliam gore dolu sashtoto mnenie.
No i tova s obiavite sashto e zagubena rabota. Nai-dobre mi se struva spontanno zapoznanstvo v neangazhirashta sreda i obstanovka. Vacation for singles, naprimer. No kade da stane tova - tova e vaprosat?

A godinite ne si kria (39). S dve dumi target group-ata, kam koiato se tselia e ili zhenena ili v kriticheska situatia. Ili ima i drugi?
Гост

Мнениеот Ilijana » 20 Май 2008, 14:24

Gloria123 написа:A godinite ne si kria (39). S dve dumi target group-ata, kam koiato se tselia e ili zhenena ili v kriticheska situatia. Ili ima i drugi?

Най-хубавата възраст, когато "вече всичко знаеш и още можеш" (c). Мъжете на тази или малко под/над тази възраст (таргет-групата :D )тепърва са в центъра на кризата на средната възраст и ако не са свободни, то поне "са свободни в момента". Ти се не бой!

Такива мъжове се срещат навсякъде, въпросът е да имаш добор око да ги забележиш. Не можах да разбера, дали си в България. Ако да - изнасяй се веднага! Перспективните кандидати вече са си направили резервации по хубавите курорти (можеш да поразпиташ някоя-друга туристическа агенция).
Да направиш кариера е начинът да си намериш хубаво местенце под слънцето!
Тук виреят фенове на Портал кариерист във Facebook >>
Аватар
Ilijana
Експерт кариерист
Експерт кариерист

Мнениеот Luminosa » 21 Май 2008, 20:43

Ще следя темата с интерес! :D
"Перлите се срещат само на такива места като този форум!" - Кака Мара
Аватар
Luminosa
Модератор
Модератор

интересна тема

Мнениеот v_bojinov » 23 Ное 2008, 18:02

Мъжката аудитория на форума също сигурно се интересува от това къде почиват свободните жени? Аз не съм в таргет групата на Gloria, но и на мен ми е интересна темата, така че не спирайте да пишете. Към Ilijana, неможах само да разбера - перспективните кандидати са се ориентирали в курорти извън България за празниците и затова съветваш Gloria да се ориентира към чуждестранни дестинации ?
v_bojinov
Нов
Нов

Мнениеот naix » 05 Мар 2010, 19:20

Илияна, това на снимката ти ли си? :D
naix
Нов
Нов

Мнениеот Luminosa » 12 Мар 2010, 01:18

naix написа:Илияна, това на снимката ти ли си? :D

Не. :D
"Перлите се срещат само на такива места като този форум!" - Кака Мара