Топло зимно яке

Тук е малкото кътче на кариеристката, където можете да споделите всичко, което отличава кариерата и живота на жените, които правят кариера.

Топло зимно яке

Мнениеот Martin Pavlov » 08 Ное 2019, 10:21

Здравейте! Искам да разгледам в някой качествен сайт хубави зимни якета. Вие къде разглеждате?
Martin Pavlov
Баш кариериста
Баш кариериста

Re: Топло зимно яке

Мнениеот Kyojin » 08 Ное 2019, 18:21

Най-хубавите Зимни якета според мен са в Маниа.бг. Аз лично имам яке от там и съм много доволен. Ползвам си го вече 2-ра година.
Аватар
Kyojin
Експерт кариерист
Експерт кариерист

Мнениеот Martin Pavlov » 08 Ное 2019, 21:40

Много благодаря.
Martin Pavlov
Баш кариериста
Баш кариериста

Мнениеот elivanova » 13 Яну 2020, 15:57

Привет, аз наскоро си взех едно макси яке от Monte Cervino и съм много доволна. Бих ви препоръчала техния магазин, ако сте с по-големи пропорции и не можете да си откриете дрехи по мярка. Те са специализирани в макси модата и дрехите големи размери и предлагат голямо разнообразие. Всичките им продукти се шият в Италия и се внасят директно за продажба в България. Качеството е много добро, а цените са повече от достъпни. В момента има големи намаления на всички продукти в техния сайт.
elivanova
Напреднал кариерист
Напреднал кариерист

Мнениеот cyberpunk00 » 14 Авг 2020, 19:53

То за зимно в момента не зная до колко е подходящо, но аз поръчах на гаджето много яко пролетно якенце скоро от Pause Jeans и даже имаха някакви намаления, та с доставката дойде на много добри пари, за които не бих купил от мола подобно нещо. Хареса го даже и се надявам като захлади времето да го носи.
cyberpunk00
Баш кариериста
Баш кариериста

Назад към Кариеристка